מנהל עבודה לפרויקטים

החברה שלנו תספק לך מנהל עבודה מקצועי לפרויקט המשך >>

מפקח בניה צמוד לפרויקט

מחפשים מפקח בניה שיבטיח את איכות העבודה של הקבלן שלכם? המשך >>

מנהל פרויקט

רוצים מישהו מקצועי עם ניסיון של שנים בבניה שיוכל לנהל את הבניה ולעשות הכל באופן מקצועי מהיר ויעיל? אנחנו כאן בשבילכם המשך >>

מחפשים חשב כמויות מקצועי עם ניסיון שידע להאריך לכם במדויק את כמויות החומרים? המשך >>

 

מעקות זכוכית מעוגלים

מעקות זכוכית מעוגלים 5.00/5 (100.00%) 4 votes

אדריכלים, כדרכם תמיד מחפשים לשדרג את העיצובים שלהם. איך לא ?! כדרך הטבע, כולנו מחפשים להראות מי יותר טוב. אז אני כדרכי האישית החלטתי להביא לכם את העיצובים החדשים ביותר בתחום, והפעם נדבר על מעקות זכוכית מעוגלים, ובכלל זכוכית מעוגלת.

מהי זכוכית מעוגלת ומה מיוחד בה?

זכוכית מעוגלת הינה זכוכית אשר חוממה לטמפרטורה גבוהה במיוחד ועל ידי ציוד חכם וטכנולוגי חדיש במיוחד, היא כופפה. עצם הכיפוץ של הזכוכית מקנה לנו אקט עיצובי נהדר ומיוחד במינו ככה שנוכל להתאימה למרפסת, לחדר המדרגות או לכל פינה מעוצבת שנרצה לבנות בבית הפרטי שלנו, או בבית העסק.

האיכות

אז איך באמת אפשר להבדיל, כיצד מתבטאת איכות העבודה? איכות העבודה יכולה להיות ברמה גבוהה או ברמה בינונית-נמוכה, ניתן לשים לב על הזכוכית המעוגלת בעת שיוצאת מהמפעל האם יש עליה מעין נקודות קטנות ושחורות או אין. במפעלים איכותיים כמו בליינדס אלומיניום שמים לב שמעקות הזכוכית המעודלים נוצאים ברמה גבוהה וללא נקודות שחורות, לעומתם ישנן חברות קטנות יותר ופחות מוכרות שבהחלט מומלץ לבדוק את איכות עבודתן.

kabel hinam2 מעקות זכוכית מעוגלים

מעקות זכוכית

 

קטלוגים של חלונות

אז איפה אנחנו יכולים למצוא קטלוגים של חלונות? ישנם מספר אופציות שיכולות לעזור לנו, ובמיוחד בעידן המודרני ובעידן המידע בו האינטרנט נותן לנו את הכל בצורה קלהף חינמית ופשוטה, וכמובן נגישה לכל אחד:

1. חיפוש חברות באינטרנט, ניתן באמצעות חיפוש מהיר בגוגל להגיע למגוון קטלוגים ודוגמאות של אתרים וחברות בתחום

2. חיפוש דוגמאות באינטרנט – חיפוש באינטרנט מאפשר לנו להגיע גם לעיצובים ודוגמאות שאנחנו אוהבים, או דברים שאנחנו מחפשים. כך לדוגמא אם אנחנו מחפשים חלון עגול, נוכל להקיש בגוגל את צמד המילים ולהיכנס לשירות שתמונות שלו וכך להינות מדוגמאות של עבודות שאהבנו ולהנחות את האדריכל שלנו.