מנהל עבודה לפרויקטים

החברה שלנו תספק לך מנהל עבודה מקצועי לפרויקט המשך >>

מפקח בניה צמוד לפרויקט

מחפשים מפקח בניה שיבטיח את איכות העבודה של הקבלן שלכם? המשך >>

מנהל פרויקט

רוצים מישהו מקצועי עם ניסיון של שנים בבניה שיוכל לנהל את הבניה ולעשות הכל באופן מקצועי מהיר ויעיל? אנחנו כאן בשבילכם המשך >>

מחפשים חשב כמויות מקצועי עם ניסיון שידע להאריך לכם במדויק את כמויות החומרים? המשך >>

 

מהי אבן חיפוי טובה בישראל? וכיצד להשיג כזו

מהי אבן חיפוי טובה בישראל? וכיצד להשיג כזו 4.75/5 (95.00%) 4 votes

בישראל יש לא מעט סוגי אבנים, אבן כורכר ואבני גיר, אבל אחד הסוגים הבולטים ביותר שמשמשים כיום אדריכלים, מעצבים וקבלנים הוא דווקא אבן חלילה. הסוג הזה של אבן ישראלית מגיע במגוון וריאציות שנבדלות בגוון, בטקסטורה ובחוזק שלהם. האבן הזו משתלבת בבתים בכל רחבי הארץ, ויוצרת מראה נקי, אלגנטי ומוקפד.

אבן חלילה היא אבן גירית שמגיעה מהר חברון. היא נמכרת במראה טבעית או מראה מכובס, בהתאם לסוג האבן שנבחר. היא מתאימה לחיפוי פנים, חיפוי חוץ, עיצוב של מדרגות ומתחמים ציבוריים ועוד. בישראל היא ידועה כאבן איכותית מאד, חזקה וגם עמידה בפני תנאי מזג האוויר ולכן היא כל כך טובה ופופולרית כאן.

יש מספר סוגי אבנים שמוצעים בישראל:

אבן רגילה שמתאימה לריצוף הבית ומגיעה בצבעים לבנים-צהובים. היא מתאימה למטבח, לחדר האמבטיה, לחדרי שירותים וכביסה ולכל מקום אחר בבית. היא משמשת גם לבנייה של משטחי עבודה במטבח ובכלל.

אבן מסוג KK  היא אבן שמגיעה בגוונים כהים יותר, בצבעים של חום קרם ואפור. היא מהווה סוג אבן יוקרתי, ומתאימה לחיפוי של קירות פנים, מטבחים, חיפוי חוץ, מדרגות וריצוף הבית. המראה שלה הוא אלגנטי ומלוטש יותר ולכן היא אהובה מאד על מעצבי פנים שמחפשים להשיג מראה מודרני ונקי.

אבן RD  היא אבן בגווני חום שמתאימה במיוחד ליצירת משטחי פנים במטבחים ובחדרי אמבטיות.

יתרונותיה של האבן דווקא בישראל

אבן חלילה מציעה למעצבים ואדריכלים ישראלים את האפשרות הטובה ביותר לרב גוניות בעיצוב. ניתן להשיג באמצעותה עיצוב ישראלי, מודרני ויוקרתי ולשלב אותה בתוך סקאלת צבעים שונה ומשתנה מבית לבית. בזכות שפע הגוונים שמציעים הסוגי אבנים השונות, אפשר להנות כאן בישראל מעיצוב יוקרתי ואינדיבידואלי.

עוד יתרון הוא המחיר הנמוך יחסית של אבן בישראל. מכיוון שהרבה מהאבנים מיוצרת כאן בישראל ולא מגיעים מאירופה או ממקומות אחרים, המחיר יורד באופן משמעותי, בהתאם כמובן למחירון הספק ולאיכות האבן.

 יתרון נוסף של האבנים מיוצרים בארץ, על פני חיפויים אחרים לבית ולקירות החיצוניים של הבית היא  החוזק והעמידות של האבן בפני מזג האוויר הישראלי. האבנים עמידים בפני קור וחום ומציעות בידוד טוב של הבית מבפנים ומבחוץ.

האבן נישראלים הפכה במשך השנים לאבני יקורה בחיפויים ומעודפים בעיני האדריכלים בישראל. אם גם אתם רוצים להתקין מאבן תוצרת ישראל, כדאי לבחור בספק מקצועי ואמין שמתמחה בסוג זה של אבנים.