מנהל עבודה לפרויקטים

החברה שלנו תספק לך מנהל עבודה מקצועי לפרויקט המשך >>

מפקח בניה צמוד לפרויקט

מחפשים מפקח בניה שיבטיח את איכות העבודה של הקבלן שלכם? המשך >>

מנהל פרויקט

רוצים מישהו מקצועי עם ניסיון של שנים בבניה שיוכל לנהל את הבניה ולעשות הכל באופן מקצועי מהיר ויעיל? אנחנו כאן בשבילכם המשך >>

מחפשים חשב כמויות מקצועי עם ניסיון שידע להאריך לכם במדויק את כמויות החומרים? המשך >>

 

לעצב בלי לשבור את הכיס

Rate this post

שיפוץ כל חלל בדירת מגורים דורש תקציב ייעודי תכנון מקדים. אך, למרות ההכנות המקדימות כמעט תמיד, מעלה השיפוץ לא מעט חששות ופחדים בפני בעלי הנכס.
נכון, כל שיפוץ, מכל סוג שהוא אינו תהליך פשוט ולעיתים הוא יכול להפוך לתהליך מורט עצבים. עם זאת, כל אחד מאתנו יודע, כי שיפוץ המטבח הביתי הוא ללא ספק השיפוץ המורכב והמסובך ביותר מבין כל חללי הבית.
מלבד תיקוני הקירות ושיפור החלל עצמו אנו נדרשים לטפל בנושאים נוספים כמו אינסטלציה, תשתית החשמל והולכת צינורות הגז. נושאים נוספים אלו דורשים יצירת קשר ותיאום ציפיות עם בעלי מקצוע נוספים והופכים את שיפוץ המטבח לתהליך יקר במיוחד.
שיפוץ לא צריך להיות יקר.
ברובנו מושתת התחושה כי שיפוץ איכותי, כזה שיעניק לחלל המטבח שלנו תחושת יוקרה, דורש תקציב משמעותי שרובנו לא יכולים לעמוד בו. למען האמת תחושה זו כבר אינה בעלת ביסוס והיום ניתן להקנות לבית כולו ולמטבח בפרט מראה מרשים בעלת פונקציונליות גבוהה.
הפתרון למצוקת התקציב לצד הרצון לאיכות חיים גבוהה יותר טמון באפשרות העיצוב בגבס. אפשרות זו תופסת תאוצה בשנים האחרונות הודות ליתרונותיו הרבים של לוחות גבס כמו בידוד טמפרטורה וקול, קלות העיבוד וכמובן עלות החומר.
עיצובי גבס למטבח הביתי
יתרונותיהם הברורים של לוחות הגבס באים לידי ביטוי גם בתהליך השיפוץ של המטבח הביתי. היום, ניתן להשתמש בלוחות גבס לבניית מדפים המיועדים לנשיאת משקל, נישות בגדלים שונים בהם ישולבו מכשירי החשמל הרבים הנמצאים במטבח באופן קבוע ואפילו שידות אחסון בהתאמה אישית.
מלבד האפשרות לבניית האפשרות לבניית אלמנטים פונקציונליים בגבס, ניתן לעשות שימוש נרחב בחומר גם לבניית אלמנטים עיצוביים מסוגים שונים או לבניית תקרת גבס המונמכת מהתקרה המקורית בשילוב גופי תאורה ייחודיים ואלמנטים נוספים.
יתרונות העיצוב בגבס
עמידותם של לוחות הגבס בפני רטיבות וחום לצד מחירם הנמוך יחסית מקנה להם יתרון משמעותי על פני חומרים אחרים המיועדים לחלל המטבח הביתי. העיצוב בגבת מתבצע על ידי חיבורם של ניצבים אל הקירות ועליהם מולבשים לוחות הגבס ליצירת האובייקט הסופי.
שילובם של מספר ניצבים רב למדף בודד או לנישת עבודה הופכים אותם לחזקים יותר ומאפשרים להם לשאת משקל רב יותר. עובדה זו הופכת את עיצובי הגבס במטבח לכלי פונקציונלי המאפשר למשפצים לבנות חלקים נרחבים במבטח הביתי בהתאמה אישית בעלות נמוכה.
בניגוד לחומרים אחרים בהם הטיפול במפגעים יכול להיות ארוך וכמובן יקר, טיפול בפגיעה או שבר באובייקט הבנוי מגבס הוא פשוט וקל. למעשה, הטיפול כולו דורשת החלפה של לוח הגבס, חיתוכו וחיבורו מחדש לניצבים.
אפשרויות העיצוב הרבות לצד העמידות לאורך זמן, קלות הטיפול במקרה של שבר וכמובן המחיר הופכים את אפשרות העיצוב בגבס לנפוצה יותר ויותר ומאפשרת לכם להפוך את המטבח עליו חלמתם תמיד למטבח האישי שלכם – הלכה למעשה.
שיפוץ קל!